close
close
nethel4nd

Loman wint Bergomloop van Simpelveld

Zondag 21 april 2024

Elite mannenMathijs Loman heeft de Refresco Bergomloop van Simpelveld  gewonnen. De renner van TWC De Kempen kwam solo over de meet op de Hulsberg.

hoewel de wedstrijd selectief was, viel de beslissing pas in de slotronden. Loman verklaard:   ”Er stond op veel stukken wind tegen, daardoor was het lastig weg te komen. En dat zorgde voor een andere koers dan andere jaren.

1  15 Loman, Mathijs            TWC de Kempen                3:03:43

2  95~van der Vliet,Ralph-Kars  DTM ( Development Team M     3:04:05     0:22

3  38~Maas, Marijn              JEGG – DJR Academy           3:04:12     0:29

4 37~Pijnenburg, Sven JEGG – DJR Academie 3:04:16 0:33

5  24 van den Dool, Jens        Jan van Arckel               3:04:23     0:40

6 115~Biesterbos, Frits         OWC – AWV de Zwaluwen        3:04:26     0:43

7  33 Oranje, Sebastiaan        TWC Tempo Hoppenbrouwers     3:04:32     0:49

8   3~Kortleve, Bart            Sensa-Kanjers voor Kanje     3:04:53     1:10

9 40~de Bruin, Tjalle JEGG – DJR Academy 3:04:56 1:13

10 50 Koster, Adne John Deere Cycling Team 3:05:05 1:22

11 28~Timor, Guy Dutch Food Valley Cyclin zt

12 39 de Latt, Jasper JEGG – DJR Academy 3:05:57 2:14

13 14 Jacobs, Arne TWC de Kempen 3:05:59 2:16

14 100~van Hemert, Felix         Wielerploeg Groot Amster     3:06:03     2:20

15 44 Kras, Bram Houttec Cycling Team zt

16 54~Punter, Lars John Deere Cycling Team 3:06:05 2:22

17  97 van Belle, Bas            Wielerploeg Groot Amster      z.t.

18   4~Kranenburg, Joris         Sensa-Kanjers voor Kanje     3:06:08     2:25

19   2~Lubbers, Melle            Sensa-Kanjers voor Kanje     3:06:10     2:27

20 26~Stoffels, Ole Dutch Food Valley Cyclin 3:06:19 2:36

21 116 Veelers, Teun             OWC – AWV de Zwaluwen        3:06:22     2:39

22   7 Uptegrove, Pete           WV de ijsselstreek           3:06:24     2:41

23  43 Fledderus, Joeri          Houttec Cycling Team         3:06:26     2:43

24  21~van de Streek, Jost       Jan van Arckel                z.t.

25 53 del Grosso, Bodi John Deere Cycling Team zt

26   1~Hamminga, Maarten         Sensa-Kanjers voor Kanje      z.t.

27   9~Uptegrove, Ed             WV de ijsselstreek            z.t.

28   6~Leerkes, Bram             Sensa-Kanjers voor Kanje      z.t.

29  83~Jochems, Jelte            UWTC de Volharding            z.t.

30  58 Koedijk, Matthijs         Hanzerenners Zwolle           z.t.

31 42~Baart, Thomas JEGG – DJR Academy zt

32 47~Dillema, Arjen Houttec Cycling Team zt

33 49 Paterson, Aden John Deere Cycling Team zt

34 41~Banaszak, Maciej JEGG – DJR Academy zt

35 114 Huinen, Sander            AW Groep – Swabo Cycling      z.t.

36  70 van der Veen, Aldert      West-Frisia                   z.t.

37  62 van Randeraat, Ruben      Willebrord Wil Vooruit       3:06:34     2:51

38  87~Beentjes, Sem             Regioteam Noord-Holland       z.t.

39  90~Kras, Jop                 Regioteam Noord-Holland       z.t.

40 102~Boonstra, Jelle           Wielerploeg Groot Amster     3:06:37     2:54

41  10 ter Weeme, Jelle          WV de ijsselstreek            z.t.

42  64~van der Lee, Dani         Willebrord Wil Vooruit       3:06:38     2:55

43  16~van Lierop, Danny         TWC de Kempen                 z.t.

44 136 Reilman, Stijn            Wieler Combinatie Friesl      z.t.

45  76 Voerman, Tijn             Westland Wil Vooruit – R      z.t.

46  98~Baars, Igor               Wielerploeg Groot Amster     3:06:44     3:01

47  85 van Beek, Bruno           Regioteam Noord-Holland      3:06:48     3:05

48  30~van Velzen, Justus        Dutch Food Valley Cyclin     3:06:50     3:07

49 134 de Vries, Bas Luca        Wieler Combinatie Friesl      z.t.

50  57 Hofmeester, Marius        Hanzerenners Zwolle           z.t.

51  17 Vermeulen, Jordy          TWC de Kempen                3:07:00     3:17

52 119 Nijhuis, Max              OWC – AWV de Zwaluwen         z.t.

53 117 Welles, Jens              OWC – AWV de Zwaluwen         z.t.

54  20~Roes, Siep                Jan van Arckel               3:07:05     3:22

55  63 Reuvers, Kevin            Willebrord Wil Vooruit        z.t.

56 123 van Dijk, Xander          Regioteam Zuid Nederland     3:07:22     3:39

57  45~Frankes, Marijn           Houttec Cycling Team         3:08:27     4:44

58 27~Vriezen, Toinne Dutch Food Valley Cyclin zt

59 71~Fransen, Pim West-Friesland 3:08:31 4:48

60 67 Kes, Jim West-Friesland 3:09:27 5:44

61 126 Herben, Luuk              Regioteam Zuid Nederland      z.t.

62  79 den Braber, Tim           UWTC de Volharding           3:10:27     6:44

63  84~de Jong, Stef             UWTC de Volharding           3:11:27     7:44

64 110~Kerkvliet, Sam            AW Groep – Swabo Cycling     3:12:27     8:44

65 91~Beiboer, Jesper DTM (Ontwikkelteam M 3:13:27 9:44

66 103 Speksnijder, Maarten      DRC de Mol                   3:13:34     9:51

67  46~van der Werf, Sven        Houttec Cycling Team          z.t.

68 112~van der Giessen, Thijmen  AW Groep – Swabo Cycling     3:13:37     9:54

69  99~Reemeijer, Niels          Wielerploeg Groot Amster     3:13:42     9:59

70 72 Kes, Mike West-Friesland zt

71 13 Delnoije, Remon TWC de Kempen ext

72 143~Nieuwenhuis, Patrick      WSV De Peddelaars            3:13:44    10:01

73  55 Anthonise, Witten         Hanzerenners Zwolle           z.t.

74 124~de Vos, Mees              Regioteam Zuid Nederland     3:13:46    10:03

75 23 Wilshaus, Serginho Jan van Arckel 3:13:48 10:05

76  66~Teekens, Ofke             Willebrord Wil Vooruit        z.t.

77 36 Silva, Mário TWC Tempo Hoppenbrouwers zt

78 120~Holslag, Luuk             OWC – AWV de Zwaluwen         z.t.

79 135~Diepstra, Patrick         Wieler Combinatie Friesl      z.t.

80 130 Nakken, Bruno             WV De Kannibaal              3:13:49    10:06

81  80 van Esterik, Mart         UWTC de Volharding           3:13:52    10:09

82  48 Kok, Michiel              Houttec Cycling Team          z.t.

83  32 Groenen, Klaas            TWC Tempo Hoppenbrouwers     3:14:03    10:20

84 101~Bergsma, Max              Wielerploeg Groot Amster     3:14:17    10:34

85 154~Lomuria, Paul WV Ride United – WV Bred 3:14:18 10:35

86  52~Nagengast, Juul           John Deere Cycling Team      3:14:57    11:14

87 94~van Gent, Christian DTM (Ontwikkelteam M 3:15:11 11:28

88 146~Lamers, Capu              Merida Adelaar Cycling T     3:15:32    11:49

89 152 Kagimu, Charles WV Ride United – WV Bred 3:16:32 12:49

Standteams:

1 John Deere Cycling Team – NWVG JDC 24 24 48

2 Houttec Wielerteam HOU 28 17 45

3 JEGG-DJR Academie JEG 14 30 44

4  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam                    SKS          18   26    44

5  Willebrord Wil Vooruit                                    WIL          30   14    44

6 TWC de Kempen TWC 11 28 39

7  OWC – AWV de Zwaluwen                                     OWC          17   22    39

8  WV de IJsselstreek                                        IJS          20   16    36

9  Wielerploeg Groot Amsterdam                               WGA          16   18    34

10  Jan van Arckel                                            JAN          12   20    32

11  TWC Tempo Hoppenbrouwers-VIRO-Coers Cycling Club-WV Uden  TEM          22    8    30

12  UWTC de Volharding                                        UWT          19   10    29

13 DRC van Mol DRC 26 3 29

14 Nederlandse Food Valley Cycling Team DFV 9 19 28

15  Hanzerenners Zwolle                                       HAN          15   12    27

16  Wieler Combinatie Friesland                               WCF          10   11    21

17 AW Groep – Swabo Cyclingteam SWA

18 West-Friesland WEF 5 13 18

19  Regioteam Noord-Holland                                   RNH           1   15    16

20  Regioteam Zuid Nederland                                  ZRT           7    9    16

21  Westland Wil Vooruit-Renewi                               WWV           8    4    12

22 DTM (Ontwikkelteam Midden) DTM 3 6 9

23  WV De Kannibaal                                           KAN           6    1     7

24  WSV De Peddelaars                                         WSV           4    2     6

25 WV Ride United – WV Breda WVB 5 5

26  Merida Adelaar Cycling Team                               MAC           2          2

Stand individueel:

1  Loman, Mathijs           TWC de Kempen                 100

2  den Braber, Tim          UWTC de Volharding            100

3 Pijnenburg, Sven JEGG – DJR Academie 82

4  van der Vliet,Ralph-Kars DTM ( Development Team M       80

5  Nagengast, Juul          John Deere Cycling Team        80

6  Maas, Marijn             JEGG – DJR Academy             70

7  Teekens, Ofke            Willebrord Wil Vooruit         70

8  Verbruggen, Luuk         Sensa-Kanjers voor Kanje       60

9  van den Dool, Jens       Jan van Arckel                 50

10  van Rees, Christiaan     Dutch Food Valley Cyclin       50

Foto’s: © Sportfoto – Dick Soepenberg

Related Articles

Back to top button